O firmie

Kim jesteśmy?

Urocze Siedlisko należy do Scala Group sp. z o.o. specjalizującej się w restrukturyzacji i rewitalizacji nieruchomości na rynku wtórnym. Nasze doświadczenie i wiedza w branży nieruchomości pozwalają nam na skuteczne odnajdywanie i przywracanie wartości zaniedbanym nieruchomościom.

Działalność firmy obejmuje

Nie tylko wyszukiwanie nieruchomości

W Urocze Siedlisko, dzięki wsparciu Scala Group sp. z o.o., naszym klientom oferujemy nie tylko wyszukane nieruchomości, ale i kompleksową obsługę związaną z zakupem, sprzedażą, a także odnawianiem i przywracaniem blasku siedliskom i leśniczówkom. Nasze doświadczenie w branży i szerokie kompetencje pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują swojego miejsca na ziemi, z dala od miejskiego zgiełku.

Sprzedaż i wynajem mieszkań

Jako właściciel marki Nowe4Kąty Scala Group sp. z o.o. zajmuje się również sprzedażą i wynajmem nieruchomości oferując bogatą ofertę gotowych do wprowadzenia mieszkań. Nasza działalność jest skierowana na zapewnienie komfortu i wygody naszym klientom minimalizując trudności związane ze sprzedażą czy remontami.

Spodobała ci się jedna z naszych nieruchomości?

Odkryj z nami spokój, poczuj bliskość natury i zacznij żyć w miejscu, które stanie się Twoim bezpiecznym azylem.